Підготовка до гри "Сокіл" ("Джура")
Дата: 2018-04-04Переглядів: 76Автор: А.В. Оверченко« Назад

29 березня 2018 року у приміщенні туристсько-екскурсійної бази «Юний турист» КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького тризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» відбувся семінар-практикум «Організація та проведення І (районного) та II (міського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На захід були запрошені представники районних штабів та ройові- учасники І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Від школи в семінарі взяли участь учні 10-А класу Кисленко Анна, Нікітінська Юлія, Модний Олександр, Задояний Артур, учень 9-В класу Булига Кирил, а також керівники шкільного гуртка національно-патріотичного виховання «Сокіл» («Джура») Губенко Володимир Іванович та Оверченко Анна Вікторівна.

Учасники рою пройшли теоретичну підготовку та взяли участь у практичній роботі груп на таких секціях: «Таборування і козацька старшина», «Впоряд» (керівник секції – Губенко Володимир Іванович, вчитель фізкультури і предмету «Захист Вітчизни» вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист), «Рятівник», «Теренова гра з елементами спортивного орієнтування за легендою карти»», «Лава на лаву».

Учасники семінару здобули корисні знання, вміння та навички для якісної участі у грі, отримали відповідні сертифікати.

Наша школа сьогодні – це 54 творчих педагоги, яких об'єднує прагнення до самовдосконалення, любов до дитини, віра в учня та його здібності.

Це 30 класів активних, творчих, винахідливих, допитливих, оптимістичних учнів, яких на сьогодні 825.

• поглиблене вивчення алгебри та геометрії, біології, географії (8,9 класи);
  • навчання в 10-11 класах біотехнологічного, математичного, економічного профілів.

«Меншість може мати рацію, більшість завжди помиляється »

(Генрік Ібсен, норвезький драматург)