Екскурсія до «Долини страусів»
Дата: 2017-10-07Переглядів: 67Автор: І.М. Кочерга« Назад

6 жовтня 2017 року учні 2-А та 2-Б класів (класоводи Кочерга І.М., Матвієнко Л.А.) відвідали страусину ферму «Долина страусів», що розташована у с. Ясногородка.

Школярі дізналися про звички та особливості життя птахів. Мали змогу поспостерігати за дорослими страусами та маленькими страусенятами.

Крім цього, під час екскурсії діти побували в міні-зоопарку, розташованому на території ферми, де отримали безліч позитивних вражень та емоцій.

Наша школа сьогодні – це 54 творчих педагоги, яких об'єднує прагнення до самовдосконалення, любов до дитини, віра в учня та його здібності.

Це 30 класів активних, творчих, винахідливих, допитливих, оптимістичних учнів, яких на сьогодні 825.

• поглиблене вивчення алгебри та геометрії, біології, географії (8,9 класи);
  • навчання в 10-11 класах біотехнологічного, математичного, економічного профілів.

«Наклеп – така сама небезпечна зброя, як і вогнепальна»

(О. Г. Рубінштейн, російський письменник)