Буки - чарівна казка
Дата: 2017-09-30Переглядів: 58Автор: Н.М. Терпило« Назад

30 жовтня 2017 року учні 6-Б та 8-Б класів відвідали ландшафтний парк Буки. Це один з найкрасивіших ландшафтних парків України.

На території парку учні мали змогу побачити:

- галявину казок, де познайомилися з чарівними казковими персонажами;

- статую ангела з каменем, яка була привезена з Ізраїлю, з того місця, де Ісус перетворив воду на вино;

- фонтан, який стояв на Майдані Незалежності до реконструкції. Після реконструкції площі в 2001 році розібраний фонтан багато років припадав пилом на одному зі столичних складів і його деталі потихеньку розтягували.

А найбільш яскравим в Буках є Храмовий комплекс – з собором Св. Великомученика Євгенія, каплицями святих Олександра і Миколи, дзвіницею Св. Данила.

«Правда, як і сонце, може затьмарюватися, але тільки на час»

(К. Боуві, американський письменник)