Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Дата: 2017-09-25Переглядів: 86Автор: В.О. Панталій« Назад

З 18 по 22 вересня 2017 року в школі пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Заходи, проведені в 1–11-х класах протягом Тижня, мали на меті закріплення знань учнів про основні принципи безпечного щодення, зокрема під час користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, засобами побутової хімії, повторення правил поведінки в громадському транспорті, на зупинках, безпечного поводження на річці чи водоймах, у лісі, під час сильного вітру, шквалу, у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів, повторення правил пожежної безпеки та правил дорожнього руху, удосконалення навичок надання першої допомоги при травмуванні, а також формування вмінь правильно діяти в нестандартних і небезпечних ситуаціях.

Наша школа сьогодні – це 54 творчих педагоги, яких об'єднує прагнення до самовдосконалення, любов до дитини, віра в учня та його здібності.

Це 30 класів активних, творчих, винахідливих, допитливих, оптимістичних учнів, яких на сьогодні 825.

• поглиблене вивчення алгебри та геометрії, біології, географії (8,9 класи);
  • навчання в 10-11 класах біотехнологічного, математичного, економічного профілів.

«Не знати - це рівносильно не розвиватися, не рухатися »

(М. Горький)