Дата: 2017-10-02Переглядів: 81Автор: В.О. Панталій« Назад

19 вересня 2017 року директор школи Вольська Наталя Геннадіївна звітувала перед батьківською громадськістю на загальношкільній конференції про роботу навчального закладу у 2016-2017 навчальному році.

Звіт директора супроводжувався презентацією, в якій було відображено успіхи учнів та вчителів школи, окреслено проблеми, над якими потрібно працювати.

Також зі звітом про надходження та використання благодійних внесків виступила голова ради школи Пилипенко Тетяна Микитівна.

Рішення загальношкільної конференції: роботу директора школи у звітному періоді визнати задовільною.

«Наклеп – така сама небезпечна зброя, як і вогнепальна»

(О. Г. Рубінштейн, російський письменник)