Дата: 2017-09-11Переглядів: 41Автор: Л.П. Бунецька« Назад

Шановні відвідувачі сайту!

Ми всі прагнемо жити в сучасному демократичному суспільстві й хочемо бачити своїх дітей повноцінними й активними учасниками процесу розвитку нашої держави.

Ці основи формуються в дитинстві, виховуються в сім’ї, школі.

Школа складається з трьох головних учасників навчально-виховного процесу – учнів, учителів, батьків. Тісна взаємодія цих груп лежить в основі роботи Ради школи.

Рада є одним із сучасних форматів громадської взаємодії, де вчителі знаходяться у відкритому діалозі з учнями та їх батьками. Батьки своїм прикладом можуть продемонструвати дітям реальну участь у державно-громадському управлінні школою.

У нашому навчальному закладі ми велику увагу приділяємо роботі Ради школи. Це форум для обміну досвідом й відпрацювання колегіальних рішень, ефективний інструмент громадського контролю, місце для цікавого обміну думками.

Рада школи створюється за рішенням загальношкільної конференції, яка проводиться за участю педагогів, учнів, батьків.

Запрошуємо батьків, учнів, учителів з активною життєвою позицією взяти участь у роботі загальношкільної конференції.

Голова ради школи

Адміністрація школи

«Справжнє знання – знання речей, а не слів»

(Мері Монтег'ю, англійська поетеса)