Закінчився навчальний рік
Дата: 2017-06-23Переглядів: 112Автор: В.О. Панталій« Назад

Рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи від 26 травня 2017 року:

1. Перевести до 2 класу: 1-А клас: 29 із 29 учнів (класовод Кочерга І.М.); 1-Б клас: 31 із 31 учнів (класовод Матвієнко Л.А.); 1-В клас: 29 із 29 учнів (класовод Проценко Л.В.); 1-Г клас: 27 із 27 учнів (класовод Шах А.А.).

2. Перевести до 3-го класу: 2-А клас: 29 із 29 учнів (класовод Бондар М.В.); 2-Б клас: 28 із 28 учнів (класовод Олексюк О.О.); 2-В клас: 28 із 28 учнів (класовод Шкурат С.А.); 2-Г клас: 25 із 25 учнів (класовод Дяченко Л.М.).

3. Перевести до 4 класу: 3-А клас: 33 із 33 учнів (класовод Кияшко А.В.); 3-Б клас: 34 із 34 учнів (класовод Тєрєхова О.С.); 3-В клас: 32 із 32 учнів (класовод Антуф’єва Н.П.).

4. Перевести до 5-го класу: 4-А клас: 32 із 32 учнів (класовод Горбатенко Н.Б.); 4-Б клас: 25 із 25 учнів (класовод Місечко О.В.); 4-В клас: 21 із 21 учнів (класовод Кваша Т.І.).

5. Перевести до 6 класу: 5-А клас: 27 із 27 учнів (класний керівник Прокопова Н.В.); 5-Б клас: 29 із 29 учнів (класний керівник Терпило Н.М.); 5-В клас: 29 із 29 учнів (класний керівник Калініченко В.Б.).

6. Перевести до 7 класу: 6-А клас: 23 із 23 учнів (класний керівник Нікітіна Л.М.); 6-Б клас: 26 із 26 учнів (класний керівник Щербань О.А.); 6-В клас: 24 із 24 учнів (класний керівник Оверченко А.В.).

7. Перевести до 8 класу: 7-А клас: 34 із 34 учнів (класний керівник Паюк О.М.); 7-Б клас: 33 із 33 учнів (класний керівник Бунецька Л.П.).

8. Перевести до 9 класу: 8-А клас: 30 із 30 учнів (класний керівник Гайдар Н.В.); 8-Б клас: 28 із 28 учнів (класний керівник Штакун О.М.); 8-В клас: 29 із 29 учнів (класний керівник Ладанова В.М.).

9. Перевести до 11 класу: 10-А клас: 27 із 27 учнів (класний керівник Лапач М.П.).

10. Нагородити похвальним листами «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

2-А клас: Мухамеджанова Анна Рустамівна, ОстраховськаАнастасія Юріївна, Середін Матвій Сергійович;

2-Б клас: Бондарчук Ельдар Вадимович, Чорноострівська Надія Валеріївна;

2-В клас: Тетеріна Мирослава Олександрівна, Слободянюк Дар'я Миколаївна;

2-Г клас: Горбань Єлизавета Василівна, Ролінська Марія Олександрівна;

3-А клас: Гладій Данило Васильович, Кривенко Анастасія Сергіївна, Тищенко Олег Сергійович;

3-Б клас: Колесник Тімофєй Андрійович, Рубан Катерина Олексіївна;

3-В клас: Афанась'єва Анастасія Олександрівна, Пааль Наталі Янівна, Даниленко Сніжана Віталіївна;

4-А клас: Дзиговська Анастасія Андріївна, Судир Захар Ігорович;

4-Б клас: Петренко Анастасія Сергіївна;

5-Б клас: Ладанов Єгор Іванович, Омелянчук Владислав Русланович, Проценко Олена Володимирівна, Свідерський Микита Вячеславович, Шарапов Ярослав Максимович;

5-В клас: Костенко Меланія Миколаївна, Сіромаха Юлія Вікторівна;

6-В клас: Ніколаєнко Вікторія Вікторівна, Теслюк Софія Ігорівна;

7-Б клас: Соболь Олег Богданович, Жилянська Софія Ігорівна;

8-А клас: ДмитрієнкоНікіта Сергійович, Стеценко Єлизавета Семенівна.

Рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи від 12червня 2017 року: випустити із основної школи, видати свідоцтво про базову загальну середню освіту 31 учню 9-А класу, 31 учню 9-Б класу.

Свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою отримали учні 9-Б класу: Бойко Артем Олександрович, Осадчук Артем Олегович, Польова Анастасія Володимирівна.

Рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи від 23 червня 2017 року: випустити із школи, видати атестат про повну загальну середню освіту 19 учням 11-А класу, 20 учням 11-Б класу;

нагородити похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» таких учнів:

11-А клас: Бабікова Вікторія Іллівна – за особливі досягнення у вивченні предмета фізичної культури, Кріпак Владислав Сергійович – за особливі досягнення у вивченні предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури,

11-Б клас: Портна Юлія Валентинівна – за особливі досягнення у вивченні предмета фізичної культури, Колесник Дмитро Олександрович – за особливі досягнення у вивченні предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури.

«Ми нічого не роздаємо з такою щедрістю, як поради»

(Л. Ларошфуко, французький письменник)