Шкільне життя

1 вересня 1985 року гостинно відчинила двері друга школа-новобудова на Харківському масиві, яку очолила Фролькіс Наталія Едуардівна. У 1990 році директором школи став Ярошенко Петро Миколайович. 2006 року школа була атестована Головним управлінням освіти і науки м. Києва з відзнакою і реорганізована із середньої загальноосвітньої в спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу.

З 2010 року школу очолює Вольська Наталя Геннадіївна, кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України», відзначена Подякою ГУОН.

Наша школа сьогодні — це 57 творчих педагоги, яких об'єднує прагнення до самовдосконалення, любов до дитини, віра в учня та його здібності. Це 778 активних, творчих, винахідливих, допитливих, оптимістичних учнів.

Це 40 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, ігрова кімната, бібліотека з читальною залою, кабінети психологічної та соціальної служб, актова зала, медичний кабінет, їдальня.

Наш навчальний заклад сьогодні прагне сформувати в дитині не лише високий рівень навчальних досягнень, а й потребу в знаннях, певні особистісні якості, які дозволяють їй бути успішною у складному мінливому світі. Саме цій меті й підпорядкована система освіти нашої школи, у центрі якої — особистість дитини: високодуховна, креативна, ініціативна, толерантна, відповідальна, мисляча, дієва.

Широке впровадження в навчальний процес інформаційних технологій навчання дає змогу розширити та поглибити теоретичну базу знань, надати результатам навчання практичної значущості, здійснювати інтеграцію навчальних предметів, інтенсифікацію навчального процесу, активізацію навчально-пізнавальної діяльності, дозволяє збільшити питому вагу самостійної навчальної діяльності дослідницького характеру, розкрити творчий потенціал учнів і вчителів.

• навчання в 10-11 класах математичного, економічного, біолого-хімічного, географічного профілів.

Щороку влітку наші вихованці відпочивають у оздоровчому таборі «Даринка» з денним перебуванням.

Серед наших вихованців переможці міського рівня конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Линюк Тетяна, Леонтьєва Катерина, фіналістка Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» Парубець Наталія, кандидат фізико-математичних наук Бех Станіслав та багато висококваліфікованих спеціалістів різних галузей.

Школа бере активну участь у всеукраїнських та міжнародних програмах і проектах. 322 учні школи брали участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

Учителі школи приділяють велику увагу позакласній роботі. Щороку цікаво проходять декади точних наук, екологічних знань, тижні англійської та української мов, творчі конкурси. У позаурочний час учні відвідують гуртки та спортивні секції: художня гімнастика, вільна боротьба, туризм, футбол, легка атлетика, плавання, тхеквандо, спортивні танці, християнська етика в українській культурі, орігамі, радіогурток, екологічний гурток «Ластівка», хор, «Українські ремесла», англійська мова.

Навігація по розділу

«Пташка красна своїм пір'ям, а людина – своїм знанням»

(Народна мудрість)