Здоров'я – головний життєвий скарб

Декада антиалкогольної, антитютюнової, антинаркотичної пропаганди в школі розпочалася заходом «Здоров'я – головний життєвий скарб»,

Дата: 2017-02-14Переглядів: 99Автор: О.М. ПаюкДалі
Посвята в п’ятикласники

03 лютого 2017 року в 5-А класі відбулося незабутнє свято «Посвята козаків в п’ятикласники».

Дата: 2017-02-06Переглядів: 206Автор: Н.В. ПрокоповаДалі
Спілкування з мистецтвом

29 січня 2017 року учні 6-В класу разом з класним керівником Оверченко Анною Вікторівною в рамках вивчення предмету «Музичне мистецтво», а також з метою поглиблення знань з історії українського і зарубіжного театрального мистецтва відвідали одну з найпопулярніших у світі вистав новорічно-різдвяного циклу – балет-феєрію П.І. Чайковського «Лускунчик» в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва.

Дата: 2017-01-30Переглядів: 148Автор: А.В. ОверченкоДалі
Виховний захід «Хлопчик-зірка у пошуках Долини Щастя»

З метою виховання в учнів милосердя, доброти, толерантності в школі проведено виховний захід «Хлопчик-зірка у пошуках Долини Щастя» (за мотивами казки О. Уальда «Хлопчик-зірка»).

Дата: 2017-01-27Переглядів: 140Автор: Л.П. БунецькаДалі

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, у зв’язку з відзначенням Дня Соборності України в школі були проведені різноманітні заходи.

Дата: 2017-01-23Переглядів: 172Автор: Т.А. СавкінаДалі

Інформація щодо придбання матеріально-технічних цінностей та проведення ремонтних робіт за бюджетні кошти у 2016 році

Дата: 2017-01-20Переглядів: 152Автор: Н.І. БондаренкоДалі
«Україна колядує»

13 січня 2017 року учні 5-Б, 6-В та 11-Б класів презентували різдвяну виставу «Україна колядує».

Дата: 2017-01-16Переглядів: 267Автор: А.В. ОверченкоДалі

«Хочеш бути щасливим усе життя – будь чесною людиною»

(Т. Фуллер, англійський літератор)