День цивільного захисту -2017

День цивільного захисту проводиться щорічно в квітні з метою практичної перевірки підготовки школи з цивільного захисту, підвищення рівня знань та практичних навичок щодо дій учнів та працівників у надзвичайних ситуаціях.

Дата: 2017-04-14Переглядів: 132Автор: В.О. ПанталійДалі

З 03 по 07 квітня 2017 року в школі проходив тиждень пропаганди «За здоровий спосіб життя».

Дата: 2017-04-10Переглядів: 91Автор: В.О. ПанталійДалі

3 квітня учні 4-А і 4-В класів відвідали Львівську майстерню шоколаду (у Києві!).

Дата: 2017-04-04Переглядів: 102Автор: Н.Б. ГорбатенкоДалі
Подорож у світ цукерок

Учні 3-Б класу відвідали Майстерню Карамелі у Києві.

Дата: 2017-04-01Переглядів: 120Автор: О.С. ТєрєховаДалі
Global Money Week

З 27 березня по 02 квітня 2017 року Всеукраїнське громадське об’єднання «Асоціація нової економічної освіти» презентує і проводить в Україні п’ятий рік поспіль міжнародний проект Глобальний тиждень грошей (Global Money Week), в рамках якого проводяться заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.

Дата: 2017-03-31Переглядів: 86Автор: В.О. ПанталійДалі
Підготовка до гри "Сокіл" ("Джура")

29 березня 2017 року у приміщенні туристсько-екскурсійної бази «Юний турист» КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького тризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» відбувся семінар-практикум «Організація та проведення І (районного) та II (міського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Дата: 2017-03-30Переглядів: 107Автор: В.О. ПанталійДалі

Є книг багато мудрих і повчальних, товстих, тонких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, і по-простому звуть її – Буквар!

Дата: 2017-03-27Переглядів: 151Автор: С.М. МартишеваФоторепортаж

«Наклеп – така сама небезпечна зброя, як і вогнепальна»

(О. Г. Рубінштейн, російський письменник)