Свято Миколая

18 грудня відбулося яскраве дійство до дня Святого Миколая, на яке були запрошені вихованці ДНЗ № 59.

Дата: 2017-12-21Переглядів: 43Автор: Л.А. МатвієнкоДалі
"Новорічна казка" англійською мовою

15 грудня 2017 року учні 5-Б класу представили глядачам «Новорічну казку» англійською мовою.

Дата: 2017-12-20Переглядів: 46Автор: І.В. ШморгунДалі

З 11 по 17 грудня 2017 року в школі проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності»

Дата: 2017-12-19Переглядів: 42Автор: В.О. ПанталійДалі
Увага! Важлива інформація

Шановні батьки!

У зв’язку з несприятливими погодними умовами батьки дітей мають право самостійно приймати рішення про відвідування дитиною закладу освіти у цей період.

У свою чергу повідомляємо, що спеціалізована школа № 255 м. Києва працює у штатному режимі.

У тих класах та групах, де буде відсутня велика кількість дітей – буде повторення пройденого матеріалу.

З повагою, адміністрація

Дата: 2017-12-18Переглядів: 13Автор:

Дата: 2017-12-14Переглядів: 32Автор: С.М. МартишеваДалі

Свято, присвячене Дню Збройних Сил України, пройшло в школі 5 грудня 2017 року.

Дата: 2017-12-06Переглядів: 57Автор: В.І. ГубенкоДалі
До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

Вже багато років поспіль дитяча громадська організація «Церебрал» проводить на базі нашої школи святкування Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Дата: 2017-12-03Переглядів: 64Автор: Л.П. БунецькаДалі

Наша школа сьогодні – це 54 творчих педагоги, яких об'єднує прагнення до самовдосконалення, любов до дитини, віра в учня та його здібності.

Це 30 класів активних, творчих, винахідливих, допитливих, оптимістичних учнів, яких на сьогодні 825.

• поглиблене вивчення алгебри та геометрії, біології, географії (8,9 класи);
  • навчання в 10-11 класах біотехнологічного, математичного, економічного профілів.

«Не знати - це рівносильно не розвиватися, не рухатися »

(М. Горький)