Вітаємо з перемогою

Радзимовський Олександр, учень 9-В класу, посів перше місце на Міжнародному турнірі з кікбоксингу в розділі фул-контакт серед юнаків 14-15 років.

Дата: 2017-10-17Переглядів: 15Автор: М.В.ПоповДалі
До Дня захисника України

Ми козаки, ми гордість України,

Зростаєм і вчимось ми у батьків

Як неньку Україну нам любити

І захищать її від ворогів.

Дата: 2017-10-14Переглядів: 13Автор: Л.П. БунецькаДалі
Підсумки правової декади в школі

З 02 жовтня по 11 жовтня в школі була проведена правова декада «Правові та соціальні компетенції учнів як чинник превенції правопорушень».

Дата: 2017-10-12Переглядів: 30Автор: Л.П. БунецькаДалі
Екскурсія до Замку-музею Радомисль

07 жовтня 2017 року учні 5-А, 5-Б, 5-В класів відвідали «Замок-музей Радомисль» у містечку Радомишль.

Дата: 2017-10-08Переглядів: 16Автор: О.В. ГайворонськаДалі
Екскурсія до «Долини страусів»

6 жовтня 2017 року учні 2-А та 2-Б класів (класоводи Кочерга І.М., Матвієнко Л.А.) відвідали страусину ферму «Долина страусів», що розташована у с. Ясногородка.

Дата: 2017-10-07Переглядів: 30Автор: І.М. КочергаДалі

Дата: 2017-10-02Переглядів: 81Автор: В.О. ПанталійДалі
Буки - чарівна казка

30 жовтня 2017 року учні 6-Б та 8-Б класів відвідали ландшафтний парк Буки. Це один з найкрасивіших ландшафтних парків України.

Дата: 2017-09-30Переглядів: 58Автор: Н.М. ТерпилоДалі

«Любити – це знаходити в щасті іншого своє власне щастя»

(Г. Лейбніц, німецький математик)